Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Piknik integracyjny na łonie natury

Polski Związek Niewidomych Zarząd Koła w Gostyniu zorganizował (13.08.2012r.) dla swoich podopiecznych wraz z opiekunami-przewodnikami i przyjaciółmi piknik integracyjny na łonie natury.
Janina Karpińska - Prezes Koła - wspomina: - Uczestnicy zebrali się w gostyńskich plantach o godz. 10.00 i wyruszyliśmy w drogę do „Villa Natura” w Dolsku. Po dotarciu na miejsce powitano nas smacznym plackiem i kawką, a po chwili wytchnienia rozpoczęła się wspólna zabawa.
Uczestnikom sprzyjała przepiękna pogoda, a czekały na nich liczne konkursy i atrakcje oraz wyśmienite posiłki. W przerwach w zabawie był obiad, grill oraz cieszący się wielkim powodzeniem smaczny smalec, ogórek kiszony i świeży chleb. Wspólne zabawy i gry socjoterapeutyczne, przygotowane przez szefową Zarządu Koła dostarczyły dużo radości i zintegrowały grupę. Towarzyszyło im wiele radości. Zabawa w byczka, cyrk, mumia, wyścigi foczek, rzut gumowym laczkiem, gra w ciemno - przebieranie i wiele innych wciągających zabaw oraz atrakcji sprawiło, że dzień minął tak przyjemnie i wesoło, że uczestnicy pikniku z żalem opuszczali ośrodek w Dolsku.
Piknik integracyjny dla członków koła z powiatu gostyńskiego zorganizował Zarząd Koła PZN w Gostyniu, dzięki dofinansowaniu uzyskanemu w drodze konkursu z Gminy Gostyń. Wsparcia udzieliło PCPR w Gostyniu.
Organizatorom-wolontariuszom z Zarządu Koła należą się wyrazy uznania za tak wspaniałą w ocenie samych uczestników imprezę.
Piknik integr Dolsk 01a
Piknik integr Dolsk 02a
Piknik integr Dolsk 03a
Piknik integr Dolsk 04a
Piknik integr Dolsk 05a
Piknik integr Dolsk 06a
Piknik integr Dolsk 07a
Piknik integr Dolsk 08a
Piknik integr Dolsk 09a
Piknik integr Dolsk 10a
Piknik integr Dolsk 11a
Piknik integr Dolsk 12a
Piknik integr Dolsk 13a
Piknik integr Dolsk 14a
Piknik integr Dolsk 15a
Piknik integr Dolsk 16a
Piknik integr Dolsk 17a
Piknik integr Dolsk 18a
Piknik integr Dolsk 19a
Piknik integr Dolsk 20a