Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Ogłoszenia i aktualności
Z wizytą w siedzibie Fundacji WOŚP

Trwają przygotowania do kolejnej XXIX Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Przedstawiciele powiatowego sztabu XXIX Finału WOŚP w powiecie gostyńskim odwiedzili siedzibę Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy w Warszawie, gdzie odebrali identyfikatory dla wolontariuszy, zakupili gadżety WOŚP na finałowe granie i poinformowali o przygotowaniach do finału w powiecie gostyńskim. Przywieźli stamtąd identyfikatory, puszki, serduszka i plakaty 29. Finału WOŚP.

Spotkali się też z przedstawicielami Fundacji. Powiat gostyński jest dobrze znany Owsiakowi i Fundacji WOŚP z dotychczasowych finałów i innych wielkoorkiestrowych dokonań i ciepło wspominany: - „Cieszymy się, że znowu gramy razem 31 stycznia 2021 r. To ważne, że pokazujecie innym, że cały czas Wam się chce pomagać! Jesteście sztabem grającym od samego początku. I za to gorąco Wam dziękujemy!” - podkreśla Monika z Fundacji WOŚP. I dodaje: - „W tym roku zbieramy środki na zakup sprzętu zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy w całej Polsce. A to oznacza uratowane życia najmłodszych pacjentów”.

Finał WOŚP to coroczna zbiórka charytatywna na wsparcie szpitali ratujących życie najmłodszych.

Przyłącz się i wspieraj ratowanie życia i zdrowia dzieciaków!

Jak możesz to zrobić?
Do wyboru:

1. Załóż sztabową puszkę stacjonarną i zbieraj u siebie w sklepie czy w firmie.
Szczegóły:
http://pcpr.info/wyswietl/7/zostalo-jeszcze-kilka-skarbon-stacjonarnych.

2. Weź udział w licytacji SMS-owej zestawów WOŚP.
Licytacje:
Zestawy 1-24:
https://gostyn24.pl/pl/707_wosp/50477_internetowe-licytacje-wosp-wez-udzial-i-wesprzyj-tegoroczny-final-w-gostyniu.html.
Koniec licytacji o godz. 17:00 31 stycznia 2021 r.
Zestawy 25-48:
https://gostyn24.pl/pl/707_wosp/50559_pamietajmy-dobro-powraca-ruszyla-ii-odslona-internetowych-licytacji-dla-wosp.html.
Koniec licytacji o godz. 18:00 31 stycznia 2021 r.
Zestawy nr 49-72:
https://gostyn24.pl/pl/707_wosp/50603_trzecia-czesc-licytacji-na-rzecz-wosp-te-zestawy-warte-sa-kazdych-pieniedzy.html.
Koniec licytacji o godz. 19:00 31 stycznia 2021 r.

3. W niedzielę 31 stycznia 2021 r. wrzuć datek do puszki wolontariusza. Wolontariusze będą kwestowali we wszystkich większych miejscowościach powiatu gostyńskiego.

Cel orkiestry
Szefowie gostyńskiego sztabu Maciej Marcinkowski, Tomasz Barton i Mirosław Sobkowiak podkreślają, że: - „Orkiestra gra, bo jest potrzebna. Bo potrzebne są pieniądze, gdyż to one decydują o życiu dzieci, a ciągle jeszcze brakuje najnowocześniejszego sprzętu medycznego dla ratowania ich życia i zdrowia. Brakuje, więc gramy, nie wdając się w dyskusje, dlaczego państwo jako system nie działa sprawnie na tym polu albo czy Owsiak jest poprawny politycznie. Gramy, bo gostyński szpital już wielokrotnie otrzymał sprzęt z Fundacji WOŚP. Ale przede wszystkim gramy, bo może dzięki temu uda się uratować choćby o jedno dziecko więcej! Bądźmy razem 31 stycznia i pomóżmy ratować dzieci!”
Ruszyly skarbony stacjonarne 2021 01
Copyright © 2012 by IMK - Jerzy Data
All Rights reserved - jdata@kki.pl