Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Ogłoszenia i aktualności
Wylicytuj zestaw WOŚP

Trwają licytacje SMS-owe 29 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w powiecie gostyńskim.
Finał WOŚP to coroczna zbiórka charytatywna na wsparcie szpitali ratujących życie najmłodszych. W tym roku zbieramy środki na zakup sprzętu zakupie sprzętu dla laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy w całej Polsce.

Sztab XXIX Finału WOŚP w powiecie gostyńskim (PCPR w Gostyniu, GOK „HUTNIK”, Gostyń24.pl, MGOK Pogorzela, ZSZ w Gostyniu i Stowarzyszenie „DZIECKO”) zaprasza do udziału we wspólnej akcji charytatywnej!

Przyłącz się i wspieraj ratowanie życia i zdrowia dzieciaków!

Weź udział w licytacji SMS-owej zestawów WOŚP.
Licytacje:

Zestawy 1-24:
https://gostyn24.pl/pl/707_wosp/50477_internetowe-licytacje-wosp-wez-udzial-i-wesprzyj-tegoroczny-final-w-gostyniu.html.
Koniec licytacji o godz. 17:00 31 stycznia 2021 r.

Zestawy 25-48:
https://gostyn24.pl/pl/707_wosp/50559_pamietajmy-dobro-powraca-ruszyla-ii-odslona-internetowych-licytacji-dla-wosp.html.
Koniec licytacji o godz. 18:00 31 stycznia 2021 r.

Zestawy nr 49-72:
https://gostyn24.pl/pl/707_wosp/50603_trzecia-czesc-licytacji-na-rzecz-wosp-te-zestawy-warte-sa-kazdych-pieniedzy.html.
Koniec licytacji o godz. 19:00 31 stycznia 2021 r.

W niedzielę 31 stycznia 2021 r. wrzuć datek do puszki wolontariusza. Wolontariusze będą kwestowali we wszystkich większych miejscowościach powiatu gostyńskiego.

Cel orkiestry
Szefowie instytucji i organizacji gostyńskiego sztabu Maciej Marcinkowski, Tomasz Barton, Mariusz Ossowski, Jarosław Jędrkowiak i Mirosław Sobkowiak podkreślają, że: - „Orkiestra gra, bo jest potrzebna. Bo potrzebne są pieniądze, gdyż to one decydują o życiu dzieci, a ciągle jeszcze brakuje najnowocześniejszego sprzętu medycznego dla ratowania ich życia i zdrowia. Brakuje, więc gramy, nie wdając się w dyskusje, dlaczego państwo jako system nie działa sprawnie na tym polu, albo czy Owsiak jest poprawny politycznie. Gramy, bo gostyński szpital już wielokrotnie otrzymał sprzęt z Fundacji WOŚP. Ale przede wszystkim gramy, bo może dzięki temu uda się uratować choćby o jedno dziecko więcej! Bądźmy razem 31 stycznia i pomóżmy ratować dzieci!”
Licytacje SMS-owe WOSP 2021 01
Copyright © 2012 by IMK - Jerzy Data
All Rights reserved - jdata@kki.pl