Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Ogłoszenia i aktualności
Kubuś Puchatek zagrał solówkę w orkiestrze

„Przedstawiam wam Kubusia Puchatka, który właśnie w tej chwili schodzi po schodach.” - Tak zaczyna się książka A.A. Milne o sympatycznym misiu i jego kompanach.

Ale w Gostyniu Kubuś Puchatek zagrał na początek… popisową solówkę w największej orkiestrze świata. Tak przebiegła akcja dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy przeprowadzona w Przedszkolu Miejskim nr 5 im. Kubusia Puchatka w Gostyniu.

W grudniu każdy przedszkolak otrzymał papierową skarbonkę (kartonik, z których ułożono w ubiegłym roku największe serce WOŚP ustanawiając oficjalny rekord Polski, i nieoficjalny rekord świata). Do tej skarbonki zbierał pieniążki w domu. Chętni przynieśli teraz skarbonki do przedszkola i wrzucili ich zawartość do puszki wolontariusza WOŚP - Beaty Fabisiak.

Pracownicy przedszkola, ucząc dzieci, jak ważne i cenne jest pomaganie innym, też wsparli zbiórkę. 27.01.2021 r. odbył się kiermasz, podczas którego sprzedawane były kartki okolicznościowe, dekoracyjne pudełeczka i papierowe koszyczki, wykonane przez pracowników przedszkola oraz gadżety WOŚP (koszulki, kubki, kalendarze, maseczki i smycze). Z zebranymi pieniędzmi Przedszkole Miejskie nr 5 im. Kubusia Puchatka w Gostyniu pojawiło się w gostyńskim Sztabie WOŚP w PCPR w Gostyniu.

Uzbierało i podarowało na ratowanie życia i zdrowia dzieci 8 358,92 zł!
Dzieciaki i dorośli ze społeczności Przedszkola Kubusia Puchatka są fantastyczni!
Kubus Puchatek zagral solowke w Orkiestrze 2021 01
Kubus Puchatek zagral solowke w Orkiestrze 2021 02
Kubus Puchatek zagral solowke w Orkiestrze 2021 03
Kubus Puchatek zagral solowke w Orkiestrze 2021 04
Copyright © 2012 by IMK - Jerzy Data
All Rights reserved - jdata@kki.pl