Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Ogłoszenia i aktualności
Sklepik WOŚP w Gostyniu

Sztab 29. Finału WOŚP w powiecie gostyńskim zaprasza do sklepiku WOŚP. Będzie on działał w niedzielę 31 stycznia pod namiotem przed Gostyńskim Ośrodkiem Kultury „HUTNIK”. Otworzy się o godz. 10:00 i będzie czynny do wyczerpania asortymentu lub do 20:00. Sklepik obsługują wolontariusze.

Będzie można w nim nabyć gadżety WOŚP, ale przede wszystkim dary mieszkańców, instytucji i firm z terenu powiatu gostyńskiego. Sklepik będzie działał w formie kiermaszu. Zatem będzie można przez cały dzień przynosić do niego dary dla WOŚP.

Dary docierają cały czas. M.in. gostyńska huta ARDAGH przekazała fantastyczne słoiki z logiem WOŚP i herbem Gostynia. Wolontariusze napełniają je cukierkami czekoladowymi. I przekazują do sklepiku.

Płatności w sklepiku będą się odbywały gotówką lub przez terminal WOŚP, Każdy znajdzie coś dla siebie.
Przy okazji będzie można zrobić sobie rodzinne zdjęcie do własnego kalendarza WOŚP. Zdjęcia do kalendarza WOŚP - od 10:00 do 20:00 przed GOK „HUTNIK” (w razie niepogody w holu GOK (przy zachowaniu obostrzeń sanitarnych).

Warto też oglądać na bieżąco koncert finałowy WOŚP On Line. Oprócz zgłoszonych do licytacji zestawów pojawią się w jego trakcie krótkie 30-minutowe licytacje zestawów złożonych z najciekawszych darów Gostynian przekazywanych dla Orkiestry w finałową niedzielę. Np. Salony Meblowe MIRAGE zapowiedziały już dostarczenie tortów.

Transmisja: Gostyn24TV na portalu You Tube; gostyn24 na facebooku i portal Gostyn24.pl.

Organizatorzy 29. Finału WOŚP w powiecie gostyńskim (PCPR w Gostyniu, GOK „HUTNIK”, Gostyń24.pl, MGOK Pogorzela, ZSZ w Gostyniu i Stowarzyszenie „DZIECKO”) życzą: - „Niech nie tylko jutro będzie w Was moc, uśmiech, a przede wszystkim wiara w to, że pokonamy pandemię i, że wszystko to, co się dzieje wokół nas nabierze w końcu innego koloru, innych blasków i pozwoli nam po Finale spotkać się na Najpiękniejszym Spacerze Świata!”
Sklepik WOSP w Gostyniu 2021 01
Sklepik WOSP w Gostyniu 2021 02
Sklepik WOSP w Gostyniu 2021 03
Sklepik WOSP w Gostyniu 2021 04
Copyright © 2012 by IMK - Jerzy Data
All Rights reserved - jdata@kki.pl