Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Ogłoszenia i aktualności
Siódemka zagrała z radością

Dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 7 w Gostyniu również „Grały z radością”. W czasie 29. Finału WOŚP dzieci, rodzice i wychowawczynie bawili się w zorganizowanej wewnątrz placówki - zgodnie z obostrzeniami sanitarnymi - licytacji oraz wspierali bezpośrednią zbiórkę do puszki. Na licytację zostały wystawione gadżety WOŚP: koszulki, kubki, plakaty, flaga itp. które cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem. Akcję koordynowała wolontariuszka WOŚP Dominika Chuda: - „Cieszymy się, że dołożyliśmy swoją małą cegiełkę na rzecz wsparcia laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Coroczna akcja charytatywna Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest dla nas doskonałą okazją, by uczyć dzieci wrażliwości, bezinteresownej pomocy i pokazywać, jak na różne sposoby można wspierać potrzebujących. Dziękuję i Rodzicom, i Dzieciom za gorące serca!”

Po podliczeniu skromnych działań okazało się, że społeczność Przedszkola Miejskiego nr 7 w Gostyniu zebrała na wsparcie WOŚP kwotę 1972,19 zł + 10 HRK + 3,50 EUR.

Powiatowy Sztab 29. Finału WOŚP w Gostyniu dziękuje gorąco za przyłączenie się do wielkoorkiestrowego grania w samym środku zimy. Mimo koniecznych dla bezpieczeństwa ograniczeń w funkcjonowaniu i w kontaktach, Przedszkolna Siódemeczka, jak co roku, zagrała w gostyńskiej Wielkiej Orkiestrze świątecznej Pomocy i, jak zwykle, zagrała sympatycznie!
Siodemka zagrala z radoscia 2021 01
Siodemka zagrala z radoscia 2021 02
Siodemka zagrala z radoscia 2021 03
Siodemka zagrala z radoscia 2021 04
Copyright © 2012 by IMK - Jerzy Data
All Rights reserved - jdata@kki.pl