Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Ogłoszenia i aktualności
Dziękujemy za #sercedlaMarty

Wymarzonym wynikiem zakończyła się zbiórka #sercedlaMarty na pokrycie terapii Car-T Cell - terapii ostatniej szansy dla Marty, która zmaga się od sześciu miesięcy z chłoniakiem złośliwym (paskudny nowotwór). Marta samotnie wychowuje 7-letniego synka i na dodatek straciła pracę. Jednak nie poddaje się!

Zebranie kwoty ponad półtora miliona złotych to efekt ogromnego zaangażowania inicjatorów różnorodnych akcji z facebookową grupą „Ratujemy życie Marty” i działaniami Komitetu Społecznego dla Marty na czele. Ale to też wynik ofiarności tysięcy ludzi dobrej woli, Fundacji „Siepomaga” i na koniec wielkiego gestu rodziców śp. Waldemara Pierzyńskiego z Buku, który dwa tygodnie temu, niestety, przegrał walkę z chorobą. Ale środki zebrane dla niego, dzięki decyzji wspaniałych rodziców p. Waldemara, ratują teraz życie Marty.

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu i Stowarzyszenie „DZIECKO”, które wsparły akcję #sercedlaMarty m.in. zbiórką na konto, licytacją SMS-ową na Gostyn24.pl i kilkoma innymi aktywnościami, DZIĘKUJĄ WSZYSTKIM, którzy dołożyli się do tego, że Marta otrzymała niewiarygodną dawkę nadziei.

DZIĘKUJEMY firmom prowadzącym działalność gospodarczą, organizacjom, stowarzyszeniem, instytucjom i grupom nieformalnym oraz Wszystkim indywidualnym Ofiarodawcom, którzy wsparli akcję #sercedlaMarty.

@PCPRGostyn
@StowarzyszenieDziecko
Zakonczenie akcji dla Marty 2021 01
Copyright © 2012 by IMK - Jerzy Data
All Rights reserved - jdata@kki.pl