Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Ogłoszenia i aktualności
Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego zaprasza

Maj zaprasza do wyjścia z domu na spacery. By ułatwić aktywną rekreację, ale też i przemieszczanie się osobom z niepełnosprawnościami, Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu zaprasza do wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego.

M.in. wypożyczalnia udostępnia nieodpłatnie rowery trójkołowe, lekkie i składane wózki inwalidzkie, balkoniki, rolatory spacerowe oraz kule z regulacją.
Sprzęt dostępny w wypożyczalni PCPR w Gostyniu: wózki rehabilitacyjne, rolatory, balkoniki, steppery, rowery, kule itp., wypożyczany jest osobom z niepełnosprawnością nieodpłatnie na okres do trzech miesięcy.

Działająca od dwudziestu lat przy Powiatowym Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu wypożyczalnia dla osób z niepełnosprawnością pozyskuje sprzęty w wyniku akcji charytatywnych, organizowanych we współpracy ze Stowarzyszeniem „DZIECKO” czy Fundacją Eco Textil ze Skarżyska-Kamiennej. Otrzymuje też dary od Stowarzyszenia „Kinderhuis Bodzewo” z Holandii, współpracującego z placówkami pomocy społecznej i wsparcia rodziny powiatu gostyńskiego (ukłony dla Martina de Bruin) oraz od ofiarodawców indywidualnych.

Warto skorzystać!

@PCPRGostyn
@StowarzyszenieDziecko
Wypozyczalnia sprzetu rehabilitacyjnego zaprasza 2021 01
Wypozyczalnia sprzetu rehabilitacyjnego zaprasza 2021 02
Copyright © 2012 by IMK - Jerzy Data
All Rights reserved - jdata@kki.pl