Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Integracyjne andrzejki w liceum

Blisko 100 osób spędziło miło czas na integracyjnych andrzejkach w gostyńskim LO. Bawiły się wspólnie na nich dzieci z niepełnosprawnością, ich rodzice, młodzież gostyńskiego liceum. W integracyjnym spotkaniu uczestniczyli też Starosta Gostyński Robert Marcinkowski oraz dyrektorzy Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu.

Integracyjne spotkania w liceum mają już swoją historię. Odbywają  się już po raz ósmy. I co ważne: każdy dzieciak miał zawsze swojego opiekuna, którym był jeden z uczniów LO. Wspólnie spędzali czas tańcząc na dyskotece, uczestnicząc w zabawach rekreacyjnych, np. ringo, rzutach piłką do kosza, unihokeju, przygotowywaniu masek, czy wróżbach andrzejkowych lub korzystając z przygotowanego poczęstunku. Zabawy podopiecznych z młodymi opiekunami pozwoliły rodzicom na spokojne rozmowy wymianę doświadczeń i planowanie wspólnych działań.

Organizatorom: Stowarzyszeniu Absolwentów, Wychowawców i Wychowanków Gimnazjum i Liceum „OMNES UNUM SIMUS” w Gostyniu oraz szkolnemu kołu PCK Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu za okazywane wsparcie i ciepło podziękował m.in. Starosta Gostyński.

Projekt Stowarzyszenia Absolwentów „OMNES UNUM SIMUS” został dofinansowany przez Powiat Gostyński.
Integracyjne andrzejki w liceum 01
Integracyjne andrzejki w liceum 02
Integracyjne andrzejki w liceum 03
Integracyjne andrzejki w liceum 04
Integracyjne andrzejki w liceum 05
Integracyjne andrzejki w liceum 06
Integracyjne andrzejki w liceum 07