Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Podziękowanie za serca

Na tradycyjne spotkanie noworoczne (30.01.2014) wychowankowie i wychowawcy Domu Dziecka w Bodzewie zaprosili wszystkich, którzy wspierali działalność placówki przez cały miniony rok. To corocznie organizowane spotkanie jest sympatyczną formą podziękowania przyjaciołom Domu Dziecka za okazywaną pomoc.

Spośród zaproszonych przybyli: poseł RP Wojciech Ziemniak, Wicestarosta Gostyński Janusz Sikora, Skarbnik Eleonora Gościniak, Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Krzysztof Deutsch, radni powiatowi i gminni: Krzysztof Nawrocik, Aleksander Dolczewski, sędzia Edyta Ziółek oraz reprezentanci firm i instytucji wspierających działalność Domu Dziecka w Bodzewie: EURO-COMFORT w Lesznie, WIX-FILTRON w Gostyniu, Przedsiębiorstwa „Kaczmarek” w Malewie, Powiatowego Banku Spółdzielczego w Gostyniu, Zakładu TOP FARM w Goli, Stowarzyszenia Kupców Ziemi Gostyńskiej, Sądu Rejonowego w Gostyniu, Zespołu Szkół Zawodowych w Gostyniu, Koła Łowieckiego „Diana” w Poniecu, Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Gostyniu, Zespołu Szkół w Brzeziu, Bonifraterskiego Ośrodka Interwencji Kryzysowej w Piaskach, Zakładu Mięsnego „Konarczak”, Zespołu Szkół Zawodowych w Rawiczu, Gabinetu Fizykoterapii i Rehabilitacji Teresy Mikołajczyk-Machowskiej, Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej w Pogorzeli, Biura Podróży MOANA w Gostyniu, Rawickiego Klubu Sportowego KOLEJARZ - RAWAG, Stowarzyszenia „DZIECKO”, Stowarzyszenia „Wiara Lecha”, Komendy Powiatowej Policji w Gostyniu, Urzędu Skarbowego w Gostyniu, Sądu Rejonowego w Gostyniu, Firmy „MARTEX” w Gostyniu, regionalnych mediów, Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu oraz byli wychowankowie i pracownicy kadry zarządzającej bodzewskiej placówki, a także wolontariusze Krzysztof Mąkowski i Mariusz Tomczak.

Gości serdecznie powitała Dyrektor Centrum Obsługi Administracyjnej Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych oraz Domów Dziecka w Bodzewie i w Gostyniu Karolina Dolata. Podziękowała wszystkim przybyłym za wsparcie i okazywane serce, dzięki którym miniony rok dla wszystkich podopiecznych placówek w Bodzewie i Gostyniu był kolejnym dobrym rokiem. Podkreśliła też, że pomoc przyjaciół wspierających placówkę sprawia, że łatwiej pokonuje się pojawiające trudności a dzieci doświadczają wielu radości.

W imieniu zaproszonych gości głos zabrali m.in. poseł Wojciech Ziemniak i Wicestarosta Janusz Sikora. Wojciech Ziemniak przypomniał owocną współpracę z placówką, dzięki której wychowankowie mogli uczestniczyć w wielu ważnych wydarzeniach sportowych, w tym również poza granicami kraju. Janusz Sikora podkreślił, jak wiele pozytywnych zmian wydarzyło się w ostatnich latach w Bodzewie. Dom ciągle rozkwita, poszerzając różnorodne formy pracy i relaksu oferowane dzieciom, a warunki mieszkalne budzą obecnie już tylko podziw.

Do podziękowań przyłączyły się dzieci i wychowawcy, przygotowując dla wszystkich gości wesołe artystyczne podziękowanie za okazywane serce i wsparcie. Były sympatyczne recytacje, pokazy taneczne, występ kabaretowy. Gorąco oklaskiwano zagraną i zaśpiewaną rewelacyjnie przez wychowanków i wolontariusza Mariusza wersję „Another Brick In The Wall” grupy Pink Floyd. Finałowym akcentem, przyjętym ze szczególnym aplauzem, był zaśpiewanie przez wesoło poprzebieranych wychowawców przeboju Michaela Jacksona - „Billy Jean”.

Następnie odbyło się zwiedzanie domu, po którym oprowadzały przybyłych dzieci. Goście przekazali też wiele prezentów dla podopiecznych placówki w Bodzewie.

Na koniec wychowankowie, wychowawcy i goście zasiedli do wspólnej kolacji.
Podziekowanie za serca 01
Podziekowanie za serca 02
Podziekowanie za serca 03
Podziekowanie za serca 04
Podziekowanie za serca 05
Podziekowanie za serca 06
Podziekowanie za serca 07
Podziekowanie za serca 08
Podziekowanie za serca 09
Podziekowanie za serca 10
Podziekowanie za serca 11
Podziekowanie za serca 12
Podziekowanie za serca 13
Podziekowanie za serca 14
Podziekowanie za serca 15
Podziekowanie za serca 16
Podziekowanie za serca 17
Podziekowanie za serca 18