Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Wystartuj w samochodowym Rajdzie Smerfów lub przyjdź na festyn

W najbliższą niedzielę 22 czerwca 2014 r. wystartuj w samochodowym rodzinnym Rajdzie Smerfów na torze kartingowym w Gostyniu. Lub weź udział w festynie rodzinnym w Parku Miejskim przy ul. Strzeleckiej. W czasie festynu odbędą się m.in. dekoracja zwycięzców Rajdu Smerfów, gry i zabawy rodzinne, pokazy ciężkich motocykli, pokaz speedway, występy dzieci, dmuchańce, zamki, zjeżdżalnie, pokazy taneczne. Będzie też kuchnia polowa i niespodzianki.
Impreza jest zapowiedzią Programu Wspierania Ojcostwa w Powiecie Gostyńskim.

Na samochodowy „Rajd Smerfów 2014” oraz festyn rodzinny „Powitanie lata” z okazji Dnia Ojca zapraszają organizatorzy: Dom Dziecka w Bodzewie, Automobilklub Leszczyński, Forum Demokratyczne, Stowarzyszenie „Dziecko”, Gostyński Ośrodek Kultury „HUTNIK” i Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu. Organizatorzy zachęcają do udziału całe rodziny, licząc na aktywność ojców, którzy zaproszą do wspólnej zabawy swoje partnerki i dzieci.

Ważne:
Warunkiem uczestnictwa w Rajdzie Smerfów jest wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału. Zapisy: Kawiarnia Kameralna, Gostyń, ul. Powstańców Wlkp. 48 C, tel. 695 664 661.

Program:
13:00 - Spotkanie załóg przy torze kartingowym w Gostyniu (Plac Zamkowy).
13:30 - Próby sprawnościowe na torze kartingowym.
14:30 - Wyjazd na trasę rajdu.
15:00 - Otwarcie festynu rodzinnego z okazji Dnia Ojca „Powitanie lata” w Parku Miejskim
            przy ul. Strzeleckiej.
Rajd Smerfow 2014_plakat