Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Konkursowe przygotowania do Świąt Wielkiej Nocy

W Domu Pomocy Społecznej w Chumiętkach odbył się XV Konkurs Wypieków Wielkanocnych (5 marca 2015 r.). W tegorocznej edycji wzięło udział 13 placówek - domy pomocy społecznej, środowiskowe domy samopomocy, kluby seniora i stowarzyszenia seniorów. Każdy zespół startujący w konkursie przygotował dwa ciasta, jedno do oceny smakowej, drugie do oceny wizualnej, dodatkowo odbył się konkurs na najpiękniejszą pisankę.

W konkursie na najsmaczniejszy wypiek wielkanocny 1. miejsce zdobyli Seniorzy z Krobi, 2. miejsce Seniorzy z Gostynia, a 3. Seniorzy z Pudliszek. W konkursie na najładniejsze ciasto świąteczne 1. miejsce przyznano wypiekowi mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Mościszkach, 2. miejsce przypadło Domowi Pomocy Społecznej w Chumiętkach, a 3. miejsce mieszkańcom Domu Pomocy Społecznej w Lesznie.

W konkursie na najpiękniejszą pisankę nagrodę zdobyli uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Chwałkowie. Każdy zespół biorący udział w konkursie otrzymał dyplom oraz upominek wykonany w pracowni manualnej DPS Chumiętki.

Organizatorzy zapewnili uczestnikom i przybyłym gościom szereg atrakcji, między innymi quizy i występy artystyczne. Główną atrakcją bezapelacyjnie były jednak przepyszne wypieki! Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu gratuluje Domowi Pomocy Społecznej zorganizowania udanej nie tylko smakowo imprezy, która uczestnikom i widzom przyniosła wiele radości, a wszystkich nastroiła bardzo pozytywnie i wiosennie.
XV Konkurs wypiekow 01
XV Konkurs wypiekow 02
XV Konkurs wypiekow 03
XV Konkurs wypiekow 04
XV Konkurs wypiekow 05
XV Konkurs wypiekow 06