Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
Ogłoszenia i aktualności
Udany start Młodzieżowej Świetlicy
w Lidze Bilardowej


Blisko 40 zawodników wystartowało w drugiej edycji Wielkopolskiej Młodzieżowej Ligi Bilardowej 2016. Obejmuje ona swoim zasięgiem makroregion Wielkopolski i Dolnego Śląska. Byli wśród nich reprezentanci powiatowej Młodzieżowej Świetlicy Środowiskowej. Jej reprezentantka Wiktoria Słomińska wywalczyła brązowy medal!

Wielkopolska Młodzieżowa Liga Bilardowa rozgrywana jest w odmianie 9 bil do trzech wygranych partii. W drugiej edycji, która odbywała się w Krotoszynie,
Młodzieżową Świetlicę Środowiskową w Pogorzeli z miejscem prowadzenia działalności w Pogorzeli, Gostyniu i Krobi reprezentowali podopieczni: Wiktoria Słomińska, Wiktoria Kulska, Natalia Wróbel, Weronika Tuszyńska z Pogorzeli; Szymon Przybył, Piotr Walorski z Gostynia i Sebastian Ciesielski z Krobi.

Po całodniowych zmaganiach Wiktoria stanęła na podium i zdobyła brązowy medal. To powód do satysfakcji, gdyż pokonała wiele utytułowanych przeciwniczek. Do gry w bilard wprowadziła ją Paulina Maćkowiak, kierownik powiatowej MŚŚ w Pogorzeli. Także pozostali juniorzy, reprezentujący powiat gostyński, radzili sobie dobrze, choć ostatecznie nie dotarli do finałów.

Dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, oprócz gratulacji dla Wiktorii i pozostałych podopiecznych oraz wychowawców powiatowych świetlic, podkreśla: - Warto przypomnieć, że to kolejny sukces podopiecznych powiatowych Młodzieżowych Świetlic Środowiskowych w Gostyniu, Pogorzeli i Krobi. W ubiegłym roku w tych samych rozgrywkach podopieczni świetlic też zdobywali medale. Sukces jest tym większy, że Wiktoria i pozostali reprezentanci rywalizują z zawodnikami uczniowskich klubów sportowych oraz reprezentantami profesjonalnych klubów bilardowych.
Sukces Wiktorii w Lidze Bilardowej 2016 01
Sukces Wiktorii w Lidze Bilardowej 2016 02
Sukces Wiktorii w Lidze Bilardowej 2016 03