Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
21 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Komunikat nr 1/2013 WOŚP

1. Organizatorzy XXI Gostyńskiego Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy (Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu, Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu, Gostyński Ośrodek Kultury „HUTNIK”, Stowarzyszenie „DZIECKO”) informują o utworzeniu powiatowego sztabu XXI Gostyńskiego Finału WOŚP. Sztab został już zarejestrowany w Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
2. Finał będzie miał miejsce 13 stycznia 2013 r. W tym finale zbieramy na zakup najnowo-cześniejszych urządzeń dla ratowania życia dzieci oraz ułatwiających godną opiekę medyczną seniorów. Do tej pory Fundacja w sposób mistrzowski zajęła się wzrokiem, słuchem i bezdechem u noworodków. To trzy wiodące programy medyczne, których efekty plasują Polskę w światowej czołówce.
3. Siedzibą sztabu jest Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Gostyniu (ul. Nowe Wrota 7, tel./faks (65)572-75-28 oraz Zespół Szkół Zawodowych w Gostyniu (ul. Tuwima 44, tel. (65) 572-05-94. Szefowie Sztabu to Mirosław Sobkowiak (PCPR) i Maciej Marcinkowski (ZSZ).
4. Na stronach sztabu można pobierać ankiety dla kandydatów na wolontariuszy oraz karty zgłoszenia imprez zamkniętych:
          www.pcpr-gostyn.info/wosp                                               www.zsz-gostyn.com.pl/wosp
Od tego roku zgłoszenia wolontariuszy przyjmowane są tylko drogą elektroniczną!
Wypełnione ankiety wolontariuszy należy przesłać na mail: pcpr@gostyn.pl wraz ze zdjęciem w formacie jpg - zdjęcie wolontariusza nie może być mniejsze niż 800 na 800 pixeli. Po wprowadzeniu wolontariusza na serwer WOŚP i wydrukowaniu zgłoszenia zostanie on zaproszony do sztabu, by podpisać ankietę i deklarację wolontariusza.
Sztab będzie przyjmował zgłoszenia kandydatów na wolontariuszy WOŚP do 18 grudnia 2012 r. Spośród zgłoszonych kandydatów sztab wybierze kwestarzy, kierując się m.in. dotychczasowym doświadczeniem kandydatów i ich wiekiem. Przyjmowane są również dary do sprzedaży ich w trakcie Finału.
5. Jest już pierwsze 21 zł i 21 groszy! Zostały one wrzucone do puszki w siedzibie sztabu WOŚP przy PCPR.
Szefowie sztabu XXI Gostyńskiego Finału WOŚP
Mirosław Sobkowiak          Maciej Marcinkowski