Po kliknięciu w ten obiekt można wysłać e-mail
Copyright © 2012 by
IMK - J. Data
All Rights reserved
jdata@kki.pl
21 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy
Oj! Będzie się działo!

Dziś (sobota - 12 stycznia) rusza Gostyński finał WOŚP!
O godz. 10.00 w GOK „Hutnik” Koncert Przedszkolaków przygotowany przez gostyńskie przedszkola. Już w jego trakcie będą sprzedawane gadżety WOŚP i dary Gostynian. Wystąpią: 10.00 - Przedszkole „Bajka”; 11.00 - Przedszkole nr 4; 12.00 - Przedszkole nr 7; 13.00 - Przedszkole nr 1; 14.00 - Przedszkole nr 5 Kubuś Puchatek; 15.00 - Przedszkole „Stokrotka”.
Zapraszamy również dziś, o godz. 16.00 całe rodziny na świetny spektakl „ELFY - prawdziwa historia” w wykonaniu Grupy Teatralnej „KĘS” w GOK Hutnik.
Dziś też sobotnia XI Kąpiel morsów dla WOŚP w Brzedni k. Dolska - zbiórka w Brzedni o godz. 11.30. Spróbujemy pobić ubiegłoroczny rekord kąpiących się!

W niedzielę od rana na terenie całego powiatu wolontariusze WOŚP będą kwestować na rzecz WOŚP.
O godz. 9.00 w GOK „Hutnik” wesoły Koncert Dzieci przygotowany przez szkoły podstawowe, w czasie którego będzie sprzedaż darów WOŚP. Wystąpią: 9.00 - SP nr 5; 10.00 - SP nr 1; 11.00 - SP nr 2.
Ok. 13.30 zostanie wręczony tort WOŚP dla personelu gostyńskiego szpitala.
A o godz. 16.00 rozpocznie się wielki Gostyński Finał WOŚP: 16.10 - koncert kapeli „LABIRYNTY TEORII”; 17.00 - pokaz taneczny grupy EV-DANCE; 17.30 - koncert grupy The TALKERS; 18.15 - koncert warszawskiej kapeli blues-rockowej FEBRA.

Przed „Hutnikiem” Leśne Diabły będą częstowały gorącym żurem z kiełbasą z kuchni polowej. Będą też przejażdżki ciężkimi motorami BLACK LEGION. Całość zakończy ok. 20.00 Światełko do nieba.
W czasie imprez w HUTNIKu na rzecz WOŚP można będzie nabyć gadżety WOŚP (koszulki, plecaki, kubki, kalendarze, smycze, płyty, torby, plakaty itp.) oraz dary Gostynian oraz jedno jedyne złote serduszko WOŚP Gostyńskiego Finału (sprzedaż ok. godz. 18.00. Można też będzie sfotografować się i nabyć kalendarz na rok 2013 z własną podobizną i z serduchem WOŚP.

Od godz. 10 do 15 na Osiedlu Słonecznym (za ul. Górną) Grupa Raptor 4x4 z Leszna oraz gostyńska grupa miłośników samochodów terenowych zapraszają na pokazy samochodów terenowych. Będą też przejażdżki tymi pojazdami.
O godz. 13.00 odbędzie się I Gostyński Bieg WOŚP (dystans ok. 5 km), zorganizowany przez Gostyńskie Towarzystwo Sportowe Citius i OSiR - start przy pływalni „Na Fali”. Na uczestników czekać będzie ognisko i ciepły posiłek.

Do wylicytowania na allegro jest też tabliczka z nazwą Skweru Wolontariuszy Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. To jeden z dwóch egzemplarzy, które powstały. Jedna, odsłonięta 21 września 2012 r. przez Jurka Owsiaka razem z gostyńskimi wolontariuszami - Marceliną i Wojtkiem, jako podziękowanie wolontariuszom, ale także wszystkim darczyńcom i ludziom zaangażowanym w organizację kolejnych finałów, za wsparcie i zaangażowanie, znajduje się na skwerze w centrum Gostynia. Druga - z autografem Jurka - została przeznaczona na aukcję. Jeśli nie zostanie wylicytowana na ALLEGRO - to zostanie sprzedana tuż przed światełkiem do nieba!